Naar de inhoud

Beste IT-outsourcingbedrijven in Roemenië (2026): 9 bedrijven beoordeeld

Roemenië is een van de grootste markten voor software-engineering in Midden- en Oost-Europa, met grote developercommunity’s in Boekarest, Cluj-Napoca, Iași, Timișoara, Sibiu en Suceava en een lange traditie van werken voor westerse klanten in het Engels. Deze ranking is geschreven voor een bedrijf uit de VS, het VK, een ander EU-land of Scandinavië dat ontwikkeling, testen of IT-beheer wil uitbesteden aan een van de IT-outsourcingbedrijven in Roemenië. Ik heb 9 bedrijven geselecteerd, allemaal ingeschreven in Roemenië en met hun hoofdkantoor daar, en van acht ervan heb ik het CUI en de jaarrekening over 2025 gelezen die bij ANAF, de Roemeense belastingdienst, is gedeponeerd.

IT-outsourcingbedrijven in Roemenië in één oogopslag

Heb je maar een minuut, dan zijn dit de IT-outsourcingbedrijven in Roemenië die ik als buitenlands bedrijf op mijn shortlist zou zetten, in de volgorde waarin ik ze zou benaderen. Elk bedrijf wordt hieronder besproken, met de registergegevens op het bedrijfsprofiel.

  1. ASSIST Software – engineeringhuis uit Suceava in handen van de oprichters, met meer dan 30 jaar outsourcing voor westerse klanten.
  2. AROBS – Roemeense techgroep, genoteerd aan de beurs van Boekarest, sterk in outsourcing voor automotive, lucht- en ruimtevaart en bedrijfssoftware.
  3. IT Teams – specialist in detachering van IT-personeel met delivery centers in Roemenië, Bulgarije, Polen en India.
  4. Thinslices – product-engineeringpartner uit Iași die teams as a service levert voor fintech en digitale producten.
  5. BetterQA – onafhankelijk bedrijf voor softwaretesten, ISO 27001- en ISO 13485-gecertificeerd en geregistreerd leverancier van NATO NCIA.
  6. Ropardo – softwarehuis uit Sibiu voor maatwerkontwikkeling en nearshore-outsourcing sinds 1994.
  7. InCrys – ISO-gecertificeerde integrator uit Boekarest voor bedrijfssoftware, cloud en SharePoint.
  8. Scriptics – softwarehuis uit Sibiu met een sterke Duitse en Oostenrijkse klantenkring.
  9. AFI OPS Technologies – outsourcingbedrijf voor DevOps en cloud uit Timișoara, dat vooral voor Amerikaanse kleine bedrijven werkt.
Not sure which one to pick?

Tell me your goals and budget and I will recommend the best fit. Free, no obligation.

Get a free recommendation

Hoe ik de IT-outsourcingbedrijven in Roemenië heb gerangschikt

Ik heb de IT-outsourcingbedrijven in Roemenië gerangschikt op kwaliteit eerst, geschiktheid voor een buitenlandse klant als tweede en prijs als derde:

  • Specialisatie – engineeringteams voor de lange termijn (ASSIST Software), grote embedded- en automotiveprogramma’s (AROBS), detachering van IT-personeel (IT Teams), digitale producten en fintech (Thinslices), testen (BetterQA), maatwerksystemen en onderhoud (Ropardo), gecertificeerde integratie van bedrijfssystemen (InCrys), web- en ERP-integratie voor klanten uit de DACH-regio (Scriptics) en DevOps (AFI OPS Technologies).
  • Reviews – zeven van de negen hebben Clutch-reviews, van 4 tot 69. Voor Thinslices en Ropardo, waarvan ik geen bruikbare steekproef van reviews had, noem ik het sterkste andere signaal.
  • Jaarrekeningen – Roemeense bedrijven deponeren jaarrekeningen die iedereen via ANAF kan inzien. Ik noem omzet, nettowinst en gemiddeld aantal medewerkers uit die stukken. Een aantal bedrijven heeft veel minder medewerkers op de loonlijst dan engineers op de website, wat meestal betekent dat ze met contractors werken; waar dat zo is, zeg ik het.
  • Eigendom – AROBS is genoteerd aan de beurs van Boekarest, ASSIST Software en Scriptics staan onder leiding van de oprichters; voor Thinslices en Ropardo kon ik de eigenaren niet nagaan.
  • Inschrijving – elk bedrijf is ingeschreven in Roemenië en heeft daar zijn hoofdkantoor.

Ik heb Roemeense delivery centers van buitenlandse groepen weggelaten, net als Roemeense bedrijven die door buitenlandse eigenaren zijn overgenomen, bijvoorbeeld Endava, Softvision (Cognizant), Fortech (nu onderdeel van GlobalLogic, een Hitachi-bedrijf), Accesa (RWE), Qualitance (sinds 2023 van ALTEN), Tremend (Publicis Sapient) en Softelligence (Coforge).

De 9 beste IT-outsourcingbedrijven in Roemenië, beoordeeld

Elk IT-outsourcingbedrijf in Roemenië hieronder krijgt dezelfde behandeling: wie ze zijn, wat klanten zeggen, de feiten die ertoe doen als je ze inschakelt, en mijn mening over wie wel – en wie niet – met ze moet werken.

1. ASSIST Software

Engineeringhuis uit Suceava in handen van de oprichters, met meer dan 30 jaar outsourcing voor westerse klanten

ASSIST Software werd in 1992 opgericht in Suceava, in het noordoosten van Roemenië, door twee Roemeense engineers, en heeft ook een kantoor in Augsburg, Duitsland. De ruim 350 engineers – volgens eigen opgave – werken aan maatwerksoftware, AI, IoT, mobiel, web, AR/VR en gameontwikkeling. Klanten die het noemt zijn onder meer Dräger, Wella, BAT, Trimble, StatSports en SINTEF. De gedeponeerde jaarrekening over 2025 toont RON 114,7 mln. omzet, RON 20,1 mln. nettowinst en gemiddeld 328 medewerkers, waarmee het een van de grootste softwareexporteurs in handen van de oprichters buiten Boekarest en Cluj is.

Wat klanten zeggen. Clutch: 4,9/5 uit 20 reviews. Reviewers noemen levering op tijd, snelle reacties en een team dat werkt als verlengstuk van hun eigen team.

Feiten: opgericht 1992 · Suceava · 350+ medewerkers · $100–149/u · minimaal project $5.000 · Engels, Roemeens.

Mijn oordeel: mijn eerste telefoontje voor een vast engineeringteam voor de lange termijn in Roemenië – 30 jaar trackrecord, sterke reviews en gezonde cijfers. Ideaal voor: Duitse, Scandinavische en andere westerse bedrijven die een vast engineeringteam voor de lange termijn willen buiten Boekarest en Cluj. Niet voor: kopers die het laagste uurtarief zoeken.

2. AROBS

Roemeense techgroep, genoteerd aan de beurs van Boekarest, sterk in outsourcing voor automotive, lucht- en ruimtevaart en bedrijfssoftware

AROBS Transilvania Software is een softwaregroep uit Cluj-Napoca, opgericht in 1998 en genoteerd aan de beurs van Boekarest (BVB, ticker AROBS). Het verzorgt outsourcing van embedded en automotive software, lucht- en ruimtevaart, medische hulpmiddelen, IoT en bedrijfssoftware met – volgens eigen opgave – ruim 1.200 engineers in de hele groep, in Roemenië, Hongarije, Moldavië, de Benelux, het VK, Duitsland, Canada, de VS en Indonesië, en verkoopt daarnaast eigen software voor wagenparkbeheer en hr. De cijfers op het profiel zijn die van de moedermaatschappij alleen, niet van de groep: RON 182,0 mln. omzet, RON 21,0 mln. nettowinst en gemiddeld 473 medewerkers in 2025.

Wat klanten zeggen. Clutch: 4,6/5 uit 4 reviews. Dat is een kleine steekproef voor een bedrijf van deze omvang; de beursnotering en de gepubliceerde jaarrekeningen zijn sterkere signalen.

Feiten: opgericht 1998 · Cluj-Napoca · 1.200+ medewerkers · $25–49/u · minimaal project $10.000 · Engels, Roemeens.

Mijn oordeel: de veiligste keuze in Roemenië voor een groot embedded- of automotiveprogramma dat een grote, beursgenoteerde leverancier nodig heeft. Ideaal voor: bedrijven in automotive, lucht- en ruimtevaart en medische hulpmiddelen die grote embedded- of enterpriseteams nodig hebben. Niet voor: kleine webprojecten.

3. IT Teams

Specialist in detachering van IT-personeel met delivery centers in Roemenië, Bulgarije, Polen en India

IT Teams is een IT-staffing- en outsourcingbedrijf uit Boekarest, opgericht in 2016, met delivery centers in Cluj-Napoca, Sofia, Warschau en Pune. Het grootste deel van het werk bestaat uit het leveren van vaste engineers (detachering), plus maatwerksoftware, AI en applicatieondersteuning. Klanten die het noemt zijn onder meer American Tower, 1&1, Avira, de University of Leeds en Alpha Bank. De jaarrekening over 2025 toont RON 63,3 mln. omzet en RON 3,4 mln. nettowinst, maar gemiddeld maar 35 medewerkers, dus de meeste engineers lijken als contractor te werken in plaats van op de loonlijst.

Wat klanten zeggen. Clutch: 4,8/5 uit 14 reviews. Reviewers wijzen op flexibele inzet van mensen, stiptheid en een goede prijs-kwaliteitverhouding.

Feiten: opgericht 2016 · Boekarest · 50–249 medewerkers · $50–99/u · minimaal project $25.000 · Engels, Roemeens, Frans, Spaans, Hongaars.

Mijn oordeel: een goede keuze als je snel engineers wilt toevoegen en het geen probleem vindt dat ze uit verschillende nearshore-landen komen. Ideaal voor: bedrijven die engineeringteams snel opschalen over meerdere nearshore-locaties. Niet voor: creatieve projecten met een vaste scope.

4. Thinslices

Product-engineeringpartner uit Iași die teams as a service levert voor fintech en digitale producten

Thinslices is een softwarebedrijf uit Iași, opgericht in 2010, dat digitale producten bouwt en onderhoudt voor klanten in Europa en de VS: MVP-ontwikkeling, Teams as a Service, productdesign, web-, mobiele en AI-ontwikkeling, QA, DevOps en productmanagement. Klanten met naam zijn onder meer solarisbank, Viasat, Hindawi, Penta (by Qonto) en BMJ, en het onderhoudt de opensource-app voor mobiel bankieren Ivory. Het heeft gelieerde bedrijven in Duitsland en Portugal. De jaarrekening over 2025 van het Roemeense bedrijf toont RON 38,8 mln. omzet, RON 1,7 mln. nettowinst en gemiddeld 49 medewerkers, minder dan de ruim 130 mensen op de website. Wie de eigenaar is, heb ik niet nagegaan.

Wat klanten zeggen. Voor deze ranking is geen bruikbare steekproef van Clutch- of Google-reviews gecontroleerd, dus ik geef geen score. De klanten met naam uit fintech en uitgeverij en de opensource-bankapp zijn de sterkste signalen.

Feiten: opgericht 2010 · Iași · 130+ medewerkers · Engels, Roemeens.

Mijn oordeel: het bedrijf dat ik zou bellen voor een fintech- of digitaal productteam met design, QA en productmanagement inbegrepen. Ideaal voor: fintech- en productbedrijven die een vast nearshore-productteam willen met design en QA inbegrepen. Niet voor: goedkope detachering alleen om legacysystemen te onderhouden.

5. BetterQA

Onafhankelijk bedrijf voor softwaretesten, ISO 27001- en ISO 13485-gecertificeerd en geregistreerd leverancier van NATO NCIA

BetterQA is een QA- en testbedrijf uit Cluj-Napoca, in 2018 opgericht door Tudor Brad. Ongeveer 80% van het werk is het testen van applicaties – handmatig, geautomatiseerd, security en QA voor medische hulpmiddelen – met daarnaast wat ondersteuning en advies. Het heeft ISO 9001, 14001, 27001 en 13485, is geregistreerd leverancier van NATO NCIA en noemt McDonald’s, Samsung, ING, Sephora en HERE onder zijn klanten. De jaarrekening over 2025 toont RON 10,5 mln. omzet, RON 2,4 mln. nettowinst en gemiddeld maar 11 medewerkers, dus de meeste testers lijken als contractor te werken.

Wat klanten zeggen. Clutch: 4,9/5 uit 69 reviews, de grootste steekproef van reviews in deze ranking. Reviewers prijzen de soepele integratie en levering op tijd; enkelen noemen beperkingen bij onboarding en snel opschalen.

Feiten: opgericht 2018 · Cluj-Napoca · 50–249 medewerkers · $25–49/u · minimaal project $5.000 · Engels, Roemeens, Duits, Frans, Spaans, Turks.

Mijn oordeel: de specialist om in te schakelen als je alleen het testen wilt uitbesteden, ook voor gereguleerde of medische software. Ideaal voor: productbedrijven die QA en testautomatisering uitbesteden, ook voor gereguleerde en medische software. Niet voor: volledige productontwikkeling.

6. Ropardo

Softwarehuis uit Sibiu voor maatwerkontwikkeling en nearshore-outsourcing sinds 1994

Ropardo is een softwarebedrijf uit Sibiu dat sinds 1994 actief is. Het biedt maatwerkontwikkeling van software, implementatie van complexe softwareoplossingen, systeemintegratie en onderhoud, nearshore-outsourcing, IT-servicemanagement, digitale transformatie en AI-advies via zijn Innovation Lab. De website noemt internationale klanten, waaronder een klantapplicatie die op meer dan 65.000 verkooppunten wordt gebruikt. De jaarrekening over 2025 toont RON 14,8 mln. omzet, RON 1,7 mln. nettowinst en gemiddeld 55 medewerkers. De website zegt niet wie de eigenaar is, en dat heb ik niet nagegaan.

Wat klanten zeggen. Voor deze ranking is geen bruikbare steekproef van Clutch- of Google-reviews gecontroleerd, dus ik geef geen score. Meer dan 30 jaar in bedrijf en stabiele, winstgevende jaarrekeningen zijn de sterkste signalen.

Feiten: opgericht 1994 · Sibiu · circa 55 medewerkers · Engels, Roemeens.

Mijn oordeel: een solide, gevestigde middelgrote partner voor maatwerksystemen en het onderhoud daarvan – vraag wie de eigenaar is voordat je tekent. Ideaal voor: Duitstalige en andere EU-klanten die een gevestigde, middelgrote Transsylvanische partner willen voor maatwerksystemen en onderhoud. Niet voor: kopers die snel honderden engineers nodig hebben.

7. InCrys

ISO-gecertificeerde integrator uit Boekarest voor bedrijfssoftware, cloud en SharePoint

InCrys is het merk van Crys Computers SRL, een IT-bedrijf uit Boekarest, opgericht in 2000. Het levert maatwerksoftware, AI en chatbots, Google Cloud- en SharePoint-oplossingen en IT-diensten, en heeft ISO 9001, 14001, 19770, 20000 en 27001. Klanten met reviews zijn onder meer Megeno (Luxemburg), Herold (Oostenrijk), BridgingIT (Duitsland) en Crowd Services (Italië). De jaarrekening over 2025 toont RON 23,8 mln. omzet, een kleine nettowinst van RON 0,3 mln. en gemiddeld 55 medewerkers.

Wat klanten zeggen. Clutch: 4,9/5 uit 4 reviews. De reviewers waarderen kwaliteit, snelle reacties en integratie in het team; vier reviews is een kleine steekproef, dus de ISO-certificeringen zijn het sterkere signaal.

Feiten: opgericht 2000 · Boekarest · 50–249 medewerkers · $50–99/u · minimaal project $50.000 · Engels, Roemeens.

Mijn oordeel: een procesgedreven keuze voor een middelgrote of grote klant die gecertificeerd servicemanagement net zo belangrijk vindt als code. Ideaal voor: middelgrote en grote klanten die gecertificeerde, procesgedreven outsourcing nodig hebben. Niet voor: MVP’s van startups onder $50.000.

8. Scriptics

Softwarehuis uit Sibiu met een sterke Duitse en Oostenrijkse klantenkring

Scriptics is een softwarebedrijf uit Sibiu, in 2012 opgericht door Vali Badea (CEO) en Ionel Tera, met een tweede kantoor in Avrig. Het bouwt webplatforms, ERP- en CRM-integraties, maatwerksoftware en low-codeoplossingen. Klanten met reviews zijn onder meer Pfleiderer Deutschland, Bahntek en het Oostenrijkse mediamerk brutkasten, dus de meeste klanten lijken Duitstalig te zijn; of het ook in het Duits werkt, kon ik niet bevestigen. De jaarrekening over 2025 toont RON 4,7 mln. omzet, RON 0,4 mln. nettowinst en gemiddeld 23 medewerkers.

Wat klanten zeggen. Clutch: 5,0/5 uit 13 reviews. Reviewers prijzen het projectmanagement, de technische diepgang en de proactieve oplossingen.

Feiten: opgericht 2012 · Sibiu · 10–49 medewerkers · $50–99/u · minimaal project $10.000 · Engels, Roemeens.

Mijn oordeel: een goede keuze voor een bedrijf uit de DACH-regio dat een klein, hands-on team wil voor web-, ERP- en integratiewerk. Ideaal voor: mkb-bedrijven uit de DACH-regio die een team in een nabije tijdzone willen voor web-, ERP- en integratiewerk. Niet voor: zeer grote teams.

9. AFI OPS Technologies

Outsourcingbedrijf voor DevOps en cloud uit Timișoara, dat vooral voor Amerikaanse kleine bedrijven werkt

AFI OPS Technologies is een bedrijf uit Timișoara dat de merknaam sinds 2013 gebruikt; de huidige rechtspersoon, AFI OPS Technologies SRL, dateert van 2020. Ongeveer de helft van het werk bestaat uit managed services voor DevOps, de rest uit maatwerksoftware en cloudadvies. De meeste klanten met reviews zijn kleine en middelgrote Amerikaanse bedrijven, plus TETRA Technologies. De pagina met voorwaarden noemt AFI OPS Technologies SRL op Str. Paring 10, Timișoara, maar geeft geen CUI, en ik kon de registerinschrijving niet nagaan, dus het profiel bevat geen registergegevens of jaarrekeningen.

Wat klanten zeggen. Clutch: 4,9/5 uit 44 reviews. Reviewers noemen de scherpe prijzen en technische kracht, en de snelheid van de ondersteuning na livegang is het belangrijkste kritiekpunt. Clutch markeert maar 16 van de 44 reviews als geverifieerd.

Feiten: opgericht 2013 · Timișoara · 10–49 medewerkers · $50–99/u · minimaal project $10.000 · Engels, Roemeens.

Mijn oordeel: het bellen waard voor betaalbaar DevOps- en cloudwerk, maar vraag naar het CUI voordat je tekent. Ideaal voor: Amerikaanse mkb-bedrijven die betaalbaar DevOps, cloud en applicatieonderhoud nodig hebben. Niet voor: grote enterpriseprogramma’s.

Kwaliteit, specialisatie en wat IT-outsourcingbedrijven in Roemenië rekenen

IT-outsourcingbedrijven in Roemenië behoren tot de betaalbaardere opties in de EU. De uurtariefbanden op Clutch voor de bedrijven in deze ranking lopen van $25–49 (AROBS, BetterQA) via $50–99 (IT Teams, InCrys, Scriptics, AFI OPS Technologies) tot $100–149 (ASSIST Software); Thinslices en Ropardo publiceren geen tarieven. De boekhouding wordt gevoerd in Roemeense lei (RON), maar veel bedrijven die voor buitenlandse klanten werken factureren in EUR of USD – vraag dat voordat je tekent, zodat het wisselkoersrisico ligt waar jij het wilt. Als algemene observatie: Roemeense tarieven liggen dicht bij het Poolse niveau en ruim onder het West-Europese.

De belangrijkste keuze is die tussen grote, gevestigde engineeringhuizen (ASSIST Software, AROBS), aanbieders van detachering (IT Teams), product-engineeringteams (Thinslices), specialisten (BetterQA voor testen, AFI OPS Technologies voor DevOps) en middelgrote of kleine bedrijven voor maatwerkontwikkeling (Ropardo, InCrys, Scriptics).

Zo kies je een IT-outsourcingbedrijf in Roemenië

Het kiezen van een IT-outsourcingbedrijf in Roemenië begint bij wat je wilt overdragen – een heel product, een team dat onder jouw leiding werkt, of één discipline zoals testen of DevOps:

  • Team of project – IT Teams en Thinslices zijn opgebouwd rond vaste teams; ASSIST Software, AROBS en Ropardo nemen ook hele projecten en onderhoud op lange termijn aan.
  • Wie er in het team zit – de gedeponeerde jaarrekeningen laten zien dat een aantal bedrijven sterk op contractors leunt. Dat is gebruikelijk in de Roemeense IT en op zich geen probleem, maar vraag wie aan je project werkt, of dat medewerkers of contractors zijn en wie eigenaar is van de code die ze schrijven.
  • Taal – Engels wordt veel gebruikt in de Roemeense IT en is de gangbare werktaal met buitenlandse klanten. Sommige bedrijven werken ook in het Frans, Duits of Spaans; laat dat schriftelijk vastleggen als het belangrijk is.
  • Tijdzone – Roemenië valt in de Oost-Europese Tijd (EET, UTC+2, en UTC+3 in de zomer), een uur voor op Berlijn en twee uur op Londen, wat ‘s ochtends een korte overlap met de oostkust van de VS geeft.
  • Data – Roemenië is lid van de EU, dus de AVG geldt rechtstreeks. Zit een deel van het team in Moldavië, India of een ander land buiten de EU, zoals bij AROBS en IT Teams het geval kan zijn, spreek dan af waar data wordt gehost en wie er toegang toe heeft. Dit is geen juridisch advies.
  • Exit – spreek het eigendom van de code en het IE, documentatie en een overdrachtsplan af voordat het contract ingaat.

Controleer ook de papieren als je een IT-outsourcingbedrijf in Roemenië inschakelt. Zoek het CUI (fiscaal identificatienummer) en het inschrijvingsnummer in het handelsregister (ONRC, nummers die met J beginnen) op de website van ANAF op, waar de jaarrekeningen openbaar zijn, en controleer het btw-nummer (meestal RO plus het CUI) in de VIES-database van de EU. Wat btw betreft: een dienst aan een btw-geregistreerd bedrijf in een ander EU-land wordt in de meeste gevallen zonder Roemeense btw gefactureerd onder de verleggingsregeling, en een dienst aan een bedrijf buiten de EU valt in het algemeen niet onder de Roemeense btw. Roemenië gebruikt ook een nationaal systeem voor e-facturatie, RO e-Factura, dat vooral geldt voor facturen tussen Roemeense bedrijven; je leverancier hoort te weten hoe het met facturen aan buitenlandse klanten omgaat. Overleg dit allemaal met je adviseur – dit is geen fiscaal advies. Ter vergelijking: hier is dezelfde lijst voor Polen, waar de tarieven lager liggen.

IT-outsourcingbedrijven in Roemenië: veelgestelde vragen

De vragen die buitenlandse bedrijven het vaakst stellen voordat ze IT-outsourcingbedrijven in Roemenië inschakelen.

Werken IT-outsourcingbedrijven in Roemenië in het Engels?

Ja, alle IT-outsourcingbedrijven in Roemenië in deze ranking werken in het Engels en het Roemeens, en Engels is de gangbare werktaal met buitenlandse klanten. IT Teams noemt daarnaast Frans, Spaans en Hongaars, en BetterQA Duits, Frans, Spaans en Turks.

Rekenen IT-outsourcingbedrijven in Roemenië btw aan buitenlandse klanten?

Nee, in de meeste gevallen rekenen IT-outsourcingbedrijven in Roemenië geen Roemeense btw als ze een btw-geregistreerd bedrijf in een ander EU-land factureren, omdat de verleggingsregeling geldt, en diensten aan bedrijven buiten de EU vallen in het algemeen buiten de Roemeense btw. Geef de leverancier je btw-nummer en controleer zijn RO-nummer in VIES. Dit is geen fiscaal advies.

Wat rekenen IT-outsourcingbedrijven in Roemenië?

IT-outsourcingbedrijven in Roemenië rekenen van ongeveer $25–49 per uur tot $100–149 per uur, op basis van de Clutch-tariefbanden van de bedrijven in deze ranking. Minimale projecten lopen van $5.000 tot $50.000. Vraag de offerte in EUR of USD als je geen risico op de leu wilt lopen.

Welk IT-outsourcingbedrijf in Roemenië is het beste voor softwaretesten?

Het beste IT-outsourcingbedrijf in Roemenië voor softwaretesten is volgens mij BetterQA, een specialist uit Cluj-Napoca met ISO 27001- en ISO 13485-certificering en de grootste steekproef van Clutch-reviews in deze ranking. Heb je testen nodig als onderdeel van een volledig ontwikkelteam, dan kunnen ASSIST Software of Thinslices QA meenemen.

Mijn oordeel: welk IT-outsourcingbedrijf in Roemenië je inschakelt

De keuze tussen IT-outsourcingbedrijven in Roemenië hangt af van wat je wilt overdragen. Voor een vast engineeringteam voor de lange termijn kies je ASSIST Software. Voor een groot embedded- of automotiveprogramma kies je AROBS. Om snel engineers toe te voegen kies je IT Teams. Voor een fintech- of digitaal product kies je Thinslices. Alleen voor testen kies je BetterQA. Voor maatwerksystemen en onderhoud praat je met Ropardo of InCrys; voor een web- of ERP-project in de DACH-regio met Scriptics; voor DevOps met een beperkt budget met AFI OPS Technologies.

Welk IT-outsourcingbedrijf in Roemenië je ook kiest, zoek het CUI en de laatste jaarrekening op de website van ANAF op, controleer het btw-nummer in VIES en leg de samenstelling van het team, de toegang tot data en de overdrachtsvoorwaarden vast in het contract voordat het werk begint.

Was deze ranglijst van IT-outsourcingbedrijven in Roemenië nuttig?

0,0 / 50 votes · Klik op een ster om te stemmen.
Eén stem per lezer. Stemmen van lezers zijn de enige bron van de sterrenbeoordeling van deze pagina in de zoekresultaten.
Adrian Dąbrowiecki
Geschreven door Adrian DąbrowieckiSEO-consultant en oprichter van Marketer Coffee in Wrocław. Ik schrijf elke ranglijst op deze site zelf. Openheid: Marketer Coffee is mijn bureau.Laatst bijgewerkt op 7 nov 2026Wijzigingslog · okt 2026: eerste versie, 9 bedrijven

Meer ranglijsten over IT-outsourcingbedrijven in Roemenië

Dezelfde lijst voor andere landen, en andere ranglijsten van bedrijven uit Roemenië.

Not sure which one to pick?Neem contact op